SEC Newgate CEE

Strona internetowa

Dla naszego klienta, agencji komunikacji SEC Newgate CEE, z sukcesem zrealizowaliśmy projekt strony internetowej. Firma ta działa na rynkach krajów Europy Środkowo-Wschodniej i jest częścią globalnej sieci SEC Newgate działającej na 5 kontynentach. Agencja działa w obszarach PR, PA oraz świadczy usługi kreatywne. Pracuje na styku biznesu, administracji publicznej, społeczeństwa, nowych i tradycyjnych mediów oferując wiedzę na temat konkretnych sektorów i usług.

Naszym celem było stworzenie strony internetowej, która odzwierciedla wizję i misję firmy, a także prezentuje ich wiedzę specjalistyczną oraz szeroki wachlarz usług. Agencja wyróżnia się wysoko wyspecjalizowanym zespołem doświadczonych konsultantów, którzy mają na swoim koncie wiele osiągnięć zawodowych i udanych kampanii.

Efektem naszej współpracy jest nowoczesna, funkcjonalna strona internetowa, która oddaje ducha agencji, zwiększa ich widoczność w sieci i umożliwia efektywne prezentowanie oferty oraz komunikację z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Studio Kreacji © 2017 - 2024