Referencje

Jednym z wykładników naszej pracy są opinie naszych klientów wyrażone między innymi w referencjach, które od nich otrzymaliśmy. Traktujemy to jako formę uznania dla naszej pracy i jednocześnie powód do dumy, że nasz wysiłek i wniesiony w projekty wkład zostały docenione.

Biuro Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców
Ines Julia Ramlau

Z dumą prezentujemy referencje od UNHCR, Agencji ONZ ds. Uchodźców, które odzwierciedlają nasz wkład w organizację prestiżowych Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym tekstem referencji.

Biuro Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU S.A.
Agnieszka Czuczwara
Dyrektor - Biuro Wsparcia Biznesu

Na zlecenie Agencji Rozwoju Przemysłu stworzyliśmy telewizyjne i radiowe spoty reklamowe promujące BiznesPortal, które spotkały się z uznaniem i zadowoleniem klienta, odzwierciedlając wartość oraz korzyści płynące z projektu.

AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU S.A.
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Bartłomiej Karolczyk
Z-ca Dyrektora Departamentu Turystyki

Na zlecenie Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystki wykonaliśmy aktualizację broszury promującej Polskie Marki Turystyczne. Realizacja projektu przebiegła bardzo sprawnie, za co otrzymaliśmy pochlebne referencje.

Ministerstwo Sportu i Turystyki
Instytut Transportu Samochodowego
prof. Marcin Ślęzak
Dyrektor Instytutu Transportu Samochodowego

„Agencja w sposób dynamiczny reagowała na zgłaszane sugestie, uwzględniając uwagi i wprowadzając odpowiednie zmiany. Współpraca przebiegała wzorowo, a Zleceniobiorca w pełni wywiązał się z powierzonych zadań.” – czytać takie słowa, po wykonaniu zadania, to dla nas czysta przyjemność 🙂

Instytut Transportu Samochodowego
Vet Planet Sp. z o.o.
Grzegorz Laska
Prezes Zarządu

Vet Planet, to polska firma o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w produkcji karmy, suplementów i kosmetyków dla zwierząt pod marką Vet Expert.

Vet Planet Sp. z o.o.
Nestlé Polska S.A.
Agnieszka Bieńko
Koordynator ds. Komunikacji Wewnętrznej

Nestlé Polska, dla którego mamy przyjemność pracować od kilku lat wystawiło nam pochlebne referencje dotyczące naszej pracy.

Nestlé Polska S.A.
PIAP Space Sp. z o.o.
Monika Świech-Szczepańska
Dyrektor ds. rozwoju biznesu

Stworzyliśmy firmową stronę internetową promującą PIAP Space, polską spółkę działającą w przemyśle kosmicznym. Realizacja przebiegła pomyślnie a efekt końcowy został bardzo pozytywnie oceniony.

PIAP Space Sp. z o.o.
PKP CARGO S.A.
Julita Sołtysiak
Menedżer

Z PKP CARGO S.A. współpracujemy już od kilku lat. Kolejne otrzymane referencje potwierdzają zadowolenie z naszej pracy i zaangażowania, które staramy się utrzymywać ciągle na najwyższym poziomie.

PKP CARGO S.A.
Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii
Pan Dominik Borek
Dyrektor Dep. Turystyki

„Rekomendujemy STUDIO KREACJI jako profesjonalnego, wiarygodnego i kreatywnego partnera” – między innymi takie wyrazy uznania otrzymaliśmy po wykonaniu zadań związanych z promocją projektu Polskie Marki Turystyczne.

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Bartosz Sokoliński
Dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji

W ramach projektu „Sieć Otwartych Innowacji” otrzymaliśmy zadanie poprawienia funkcjonowania strony projektu. Wdrożyliśmy wiele poprawek i rozwiązań przebudowując serwis na podstawie wytycznych z audytu, który został wcześniej przeprowadzony. Nasza praca spotkała się z uznaniem.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Nestlé Waters
Joanna Purzycka
Koordynator ds. PR

Nestlé Waters to kolejny klient, dla którego pracujemy już od kilku lat. Otrzymane referencje napędzają nas do dalszej kreatywnej pracy.

Nestlé Waters
Studio Kreacji © 2017 - 2024