„Polskie Marki Turystyczne” dla Ministerstwa Sportu i Turystyki

Broszura informacyjna

Jako doświadczona agencja interaktywna, w 2020 roku mieliśmy zaszczyt realizować projekt dla Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Naszym zadaniem było stworzenie graficznego opracowania broszury promującej „Polskie Marki Turystyczne”.

Przy realizacji tego projektu, zastosowaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych, koncentrując się na stworzeniu atrakcyjnej wizualnie i merytorycznie broszury. Naszym celem było stworzenie unikalnego narzędzia promocyjnego, które skutecznie prezentowałoby polskie marki turystyczne i wzbudzało zainteresowanie potencjalnych turystów.

Efektem naszej pracy jest estetyczna, przejrzysta i przemyślana broszura, która doskonale spełnia swoje funkcje promocyjne. Dzięki starannej koncepcji i wykonaniu, broszura „Polskie Marki Turystyczne” stała się znakomitą wizytówką polskiej turystyki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Technologie i narzędzia wykorzystane w projekcie:

Podczas realizacji projektu, skorzystaliśmy z zaawansowanych technologii i narzędzi do projektowania graficznego, które pozwoliły nam stworzyć atrakcyjne wizualnie i spójne z identyfikacją wizualną Ministerstwa Rozwoju materiały.

Wyniki:

Broszura „Polskie Marki Turystyczne” została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez klienta, jak i odbiorców. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do promocji polskiego sektora turystycznego. Projekt ten umocnił naszą pozycję jako zaufanego partnera w dziedzinie projektowania materiałów marketingowych, co potwierdza decyzja Ministerstwa o powierzeniu nam aktualizacji broszury.

Aktualizacja projektu w 2022 roku

Z przyjemnością informujemy, że w 2022 roku już Ministerstwo Sportu i Turystyki zdecydowało się na kontynuację współpracy z naszą agencją, zlecając nam aktualizację broszury. Tym razem, zadanie polegało na prezentacji laureatów Projektu „Polskie Marki Turystyczne”. Z entuzjazmem podjęliśmy się tego zadania, dążąc do stworzenia jeszcze bardziej atrakcyjnego i kompleksowego przewodnika po polskich atrakcjach turystycznych.

Studio Kreacji © 2017 - 2024