Referencje

Jednym z wykładników naszej pracy są opinie naszych klientów wyrażone między innymi w referencjach, które od nich otrzymaliśmy. Traktujemy to jako formę uznania dla naszej pracy i jednocześnie powód do dumy, że nasz wysiłek i wniesiony w projekty wkład zostały docenione.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Bartosz Sokoliński
Dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji

W ramach projektu „Sieć Otwartych Innowacji” otrzymaliśmy zadanie poprawienia funkcjonowania strony projektu. Wdrożyliśmy wiele poprawek i rozwiązań przebudowując serwis na podstawie wytycznych z audytu, który został wcześniej przeprowadzony. Nasza praca spotkała się z uznaniem.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
PKP CARGO S.A.
Julita Sołtysiak
Menedżer

Z PKP CARGO S.A. współpracujemy już od kilku lat. Kolejne otrzymane referencje potwierdzają zadowolenie z naszej pracy i zaangażowania, które staramy się utrzymywać ciągle na najwyższym poziomie.

PKP CARGO S.A.
Nestlé Polska S.A.
Agnieszka Bieńko
Koordynator ds. Komunikacji Wewnętrznej

Nestlé Polska, dla którego mamy przyjemność pracować od kilku lat wystawiło nam pochlebne referencje dotyczące naszej pracy.

Nestlé Polska S.A.
Nestlé Waters
Joanna Purzycka
Koordynator ds. PR

Nestlé Waters to kolejny klient, dla którego pracujemy już od kilku lat. Otrzymane referencje napędzają nas do dalszej kreatywnej pracy.

Nestlé Waters
Studio Kreacji © 2017 - 2020