„Polskie Marki Turystyczne” dla Ministerstwa Sportu i Turystyki

Jako doświadczona agencja interaktywna, w 2020 roku mieliśmy zaszczyt realizować projekt dla Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Naszym zadaniem było stworzenie graficznego opracowania broszury promującej „Polskie Marki Turystyczne”.

Przy realizacji tego projektu, zastosowaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych, koncentrując się na stworzeniu atrakcyjnej wizualnie i merytorycznie broszury. Naszym celem było stworzenie unikalnego narzędzia promocyjnego, które skutecznie prezentowałoby polskie marki turystyczne i wzbudzało zainteresowanie potencjalnych turystów.

Efektem naszej pracy jest estetyczna, przejrzysta i przemyślana broszura, która doskonale spełnia swoje funkcje promocyjne. Dzięki starannej koncepcji i wykonaniu, broszura „Polskie Marki Turystyczne” stała się znakomitą wizytówką polskiej turystyki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Technologie i narzędzia wykorzystane w projekcie:

Podczas realizacji projektu, skorzystaliśmy z zaawansowanych technologii i narzędzi do projektowania graficznego, które pozwoliły nam stworzyć atrakcyjne wizualnie i spójne z identyfikacją wizualną Ministerstwa Rozwoju materiały.

Wyniki:

Broszura „Polskie Marki Turystyczne” została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez klienta, jak i odbiorców. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do promocji polskiego sektora turystycznego. Projekt ten umocnił naszą pozycję jako zaufanego partnera w dziedzinie projektowania materiałów marketingowych, co potwierdza decyzja Ministerstwa o powierzeniu nam aktualizacji broszury.

Aktualizacja projektu w 2022 roku

Z przyjemnością informujemy, że w 2022 roku już Ministerstwo Sportu i Turystyki zdecydowało się na kontynuację współpracy z naszą agencją, zlecając nam aktualizację broszury. Tym razem, zadanie polegało na prezentacji laureatów Projektu „Polskie Marki Turystyczne”. Z entuzjazmem podjęliśmy się tego zadania, dążąc do stworzenia jeszcze bardziej atrakcyjnego i kompleksowego przewodnika po polskich atrakcjach turystycznych.

SEC Newgate CEE

Dla naszego klienta, agencji komunikacji SEC Newgate CEE, z sukcesem zrealizowaliśmy projekt strony internetowej. Firma ta działa na rynkach krajów Europy Środkowo-Wschodniej i jest częścią globalnej sieci SEC Newgate działającej na 5 kontynentach. Agencja działa w obszarach PR, PA oraz świadczy usługi kreatywne. Pracuje na styku biznesu, administracji publicznej, społeczeństwa, nowych i tradycyjnych mediów oferując wiedzę na temat konkretnych sektorów i usług.

Naszym celem było stworzenie strony internetowej, która odzwierciedla wizję i misję firmy, a także prezentuje ich wiedzę specjalistyczną oraz szeroki wachlarz usług. Agencja wyróżnia się wysoko wyspecjalizowanym zespołem doświadczonych konsultantów, którzy mają na swoim koncie wiele osiągnięć zawodowych i udanych kampanii.

Efektem naszej współpracy jest nowoczesna, funkcjonalna strona internetowa, która oddaje ducha agencji, zwiększa ich widoczność w sieci i umożliwia efektywne prezentowanie oferty oraz komunikację z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Vet Expert Academy

Vet Planet, to polska firma o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w produkcji karmy, suplementów i kosmetyków dla zwierząt pod marką Vet Expert. Firma jako pierwsza opracowała diety weterynaryjne dla psów i kotów oraz od podstaw wykreowała rynek profesjonalnych suplementów, za co została wielokrotnie nagrodzona.

Na zlecenie Vet Planet w pierwszym kwartale 2022 roku zbudowaliśmy i uruchomiliśmy ogólnopolską platformę edukacyjną, skierowaną do studentów i lekarzy weterynarii z całego kraju.

Platforma Vet Expert Academy to zaawansowany system, w którym użytkownicy mają możliwość tworzenia własnych kont, oznaczania i agregowania ulubionych treści, przyswajania wiedzy i rozwijania swoich kompetencji. Przede wszystkim mogą brać udział w rozbudowanych szkoleniach online o różnej tematyce i z różnymi prelegentami. Użytkownicy otrzymują certyfikaty za odbyte szkolenia, co dodatkowo zwiększa motywację do działania.

Jako Studio Kreacji byliśmy odpowiedzialni za całość realizacji. Począwszy od pierwszego briefu, przez pracę nad architekturą informacji, projektowaniem, produkcją, testami, aż po wdrożenie.

Akademia Vet Expert do olbrzymi sukces!
Dla nas, jako agencji oraz dla klienta, ponieważ platforma cieszy się wielotysięcznym zainteresowaniem.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy pracować przy tak ciekawym projekcie, za który otrzymaliśmy wyrazy uznania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Z NAMI

Z NAMI to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się zarządzaniem najmem nieruchomości. Klienci powierzają im swoje nieruchomości pod opiekę, za którą biorą pełną odpowiedzialność. Z NAMI zdejmuje z właścicieli nieruchomości wszystkie problemy związane z całym procesem wynajęcia mieszkania. Od przygotowania profesjonalnej oferty dla najemcy, poprzez jego znalezienie do zadbania o przypływ pieniędzy za wynajem. Korzystanie z usług firmy to oszczędność czasu i duża wygoda.

Dla Z NAMI stworzyliśmy całą identyfikację wizualną oraz stronę internetową.

Logotyp:

Prosta forma przekazu. Piktogram, który kształtem przywodzi na myśl kubaturę budynku. Jednocześnie kompozycja zamknięta kojarzy się z dopełnieniem, kompleksowością, opieką. „Z” które wyciągnięte na pierwszy plan symbolizuje Zarządzanie, czyli meritum całego przedsięwzięcia. Poza opracowaniem logo wybraliśmy również kolorystykę, którą zastosowaliśmy w identyfikacji i na stronie internetowej.

Strona internetowa:

Oryginalna, bardzo ciekawa w formie, intuicyjna i niezwykle estetyczna. Strona internetowa została zbudowana w oparciu o popularny system do zarządzania treścią. Całość jest lekka i przyjemna w użytkowaniu. Dodatkowo na stronie zastosowaliśmy animacje i efekty wizualne w odniesieniu do poszczególnych elementów, co podnosi atrakcyjność projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z gotową stroną!

 

Scandia Cosmetics

Stworzyliśmy stronę internetową dla polskiej firmy Scandia Cosmetics.

Scandia posiada 30 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków marek własnych, łączy ideę miłości do natury z innowacyjnymi technologiami. Wykorzystuje bogactwo przyrody i mądrość kosmetycznych receptur aby – dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii – tworzyć naturalne kosmetyki, mogące sprostać różnorodnym potrzebom.

Strona internetowa została przygotowana z myślą o segmencie B2B, czyli współpracy pomiędzy Zamawiającym a innymi podmiotami w zakresie produkcji kosmetyków pod marką własną.

Sama strona internetowa została zaprojektowana w sposób umożliwiający intuicyjną i łatwą nawigację. Dzięki dobrze przemyślanej architekturze możliwe jest zapoznanie się z pełną gamą artykułów, produktów, jak i całych linii produktowych, które Scandia ma do zaoferowania swoim potencjalnym klientom.

Atrakcyjna wizualnie i spójna z identyfikacją firmową szata graficzna stanowi wyróżnik na tle stron konkurencji. Przyjemny w odbiorze serwis internetowy zapewnia łatwy dostęp do wszystkich zgromadzonych informacji, ułatwiając przy tym bezpośredni kontakt z działem sprzedaży.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem!

Warta S.A.

Z okazji 100-lecia TUiR Warta S.A. stworzyliśmy okolicznościową stronę internetową, dedykowaną temu jubileuszowi.

Do projektu przystąpiliśmy pełni optymizmu i z olbrzymim zapałem. Zależało nam aby stworzyć stronę, która będzie bardzo atrakcyjna wizualnie, a jednocześnie lekka, czytelna i przyjemna w odbiorze. Chcieliśmy zagrać obrazem wzbogaconym o subtelne elementy graficzne i ikonograficzne. Stonowana całość została utrzymana w kolorystyce bezpośrednio związanej z marką.

W obszarze pierwszego ekranu (above the fold) umieściliśmy materiał video, który już na wejściu przykuwa uwagę użytkowników. W następnej kolejności przygotowaliśmy serię slajdów prezentujących historię Warty oraz dużo ciekawych faktów, wzbogaconych o ikonografikę. Całość dopełnia sekcja dla mediów, gdzie prezentowane są publikacje prasowe poświęcone100 rocznicy powstania firmy.

Projekt sprawił nam dużo radości, a efekt końcowy został pozytywnie przyjęty przez Klienta.

PIAP Space

Stworzyliśmy stronę internetową promującą PIAP Space, polską spółkę działającą w przemyśle kosmicznym. Spółka projektuje, testuje i dostarcza rozwiązania z zakresu robotyki kosmicznej. PIAP Space rozwija między innymi manipulatory i chwytaki do aktywnego usuwania śmieci kosmicznych i obsługi satelitów na orbicie, a także urządzenia do integracji i testowania satelitów (MGSE).

Sama strona internetowa została zaprojektowana w celu odzwierciedlenia aktualnej działalności spółki, a także w celu dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców, w tym do przedstawicieli sektora kosmicznego, potencjalnych klientów czy pracowników. Strona główna łączy elementy graficzne ze zdjęciami satelitów oraz innych urządzeń działających w przestrzeni kosmicznej.

Na stronie zaprojektowaliśmy dedykowane elementy infograficzne i animacje, które są spójne z całą identyfikacją wizualną na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Sama stylistyka strony jest jasna i atrakcyjna dla oka, co sprawia, że jest przy tym bardzo przyjemna w odbiorze.

Autorska szata graficzna została również zaimplementowana w prowadzonych działaniach komunikacyjnych w obrębie mediów tradycyjnych oraz społecznościowych, gdzie jesteśmy odpowiedzialni za bieżącą obsługę 3 profili firmowych w obrębie portali Facebook, LinkedIn i Twitter.

Strona została nagrodzona w konkursie CSS Design Awards Community w kategoriach:

  • Best UI Design,
  • Best UX Design,
  • Best Innovation.

Business & Science Poland

Dla Związku Pracodawców Business & Science Poland zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nową stronę internetową.

Przygotowaliśmy odważny projekt, który odznacza się ciekawą stylistyką i nietuzinkowymi rozwiązaniami. Sama realizacja sprawiła nam dużo przyjemności, skupiliśmy się na wizualnych aspektach serwisu dbając przy tym o wydajność i użyteczność dla użytkowników. Efekty końcowy spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Misją BSP jest reprezentowanie polskiego środowiska biznesu i nauki na forum Unii Europejskiej oraz zapewnienie narzędzi do aktywnego udziału w procesach legislacyjnych UE.

 

PKP CARGO S.A.

Kontynuując naszą wieloletnią współpracę ze spółką PKP CARGO przygotowaliśmy projekty graficzne materiałów promocyjnych na Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019 odbywające się rokrocznie w Gdańsku.

W ramach projektu przygotowaliśmy ulotki promocyjne, roll up, grafiki konkursowe na Facebook, a także grę, w którą mogli zagrać odwiedzający Targi. Projekty zostały przygotowane zgodnie z obowiązującym key visualem, celem zachowania spójności wszystkich materiałów.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

W ramach kampanii „Jesteś Powerful” dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie stworzyliśmy key visual kampanii, który posłużył do opracowania wszystkich materiałów wizualnych wykorzystanych w komunikacji.

Grupą odbiorców kampanii byli młodzi ludzie w przedziale wiekowym pomiędzy 16 a 25 rokiem życia. Mając to na uwadze postaraliśmy się o taki dobór charakterystyki projektów, aby odznaczały się na tle innych przekazów reklamowych i w sposób szczególny wyróżniały swoją stylistyką.

W czasie trwania kampanii odpowiadaliśmy między innymi za projektowanie graficzne postów publikowanych w kanałach social media.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy również stronę internetową kampanii. Warte podkreślenia jest, że strona internetowa została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby spełniała wytyczne WCAG w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.

Cały projekt mieliśmy okazje realizować dzięki współpracy z agencją Partner of Promotion, która zleciła nam wyżej opisane zadania.