„Polskie Marki Turystyczne” dla Ministerstwa Sportu i Turystyki

Jako doświadczona agencja interaktywna, w 2020 roku mieliśmy zaszczyt realizować projekt dla Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Naszym zadaniem było stworzenie graficznego opracowania broszury promującej „Polskie Marki Turystyczne”.

Przy realizacji tego projektu, zastosowaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych, koncentrując się na stworzeniu atrakcyjnej wizualnie i merytorycznie broszury. Naszym celem było stworzenie unikalnego narzędzia promocyjnego, które skutecznie prezentowałoby polskie marki turystyczne i wzbudzało zainteresowanie potencjalnych turystów.

Efektem naszej pracy jest estetyczna, przejrzysta i przemyślana broszura, która doskonale spełnia swoje funkcje promocyjne. Dzięki starannej koncepcji i wykonaniu, broszura „Polskie Marki Turystyczne” stała się znakomitą wizytówką polskiej turystyki na arenie krajowej i międzynarodowej.

Technologie i narzędzia wykorzystane w projekcie:

Podczas realizacji projektu, skorzystaliśmy z zaawansowanych technologii i narzędzi do projektowania graficznego, które pozwoliły nam stworzyć atrakcyjne wizualnie i spójne z identyfikacją wizualną Ministerstwa Rozwoju materiały.

Wyniki:

Broszura „Polskie Marki Turystyczne” została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez klienta, jak i odbiorców. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do promocji polskiego sektora turystycznego. Projekt ten umocnił naszą pozycję jako zaufanego partnera w dziedzinie projektowania materiałów marketingowych, co potwierdza decyzja Ministerstwa o powierzeniu nam aktualizacji broszury.

Aktualizacja projektu w 2022 roku

Z przyjemnością informujemy, że w 2022 roku już Ministerstwo Sportu i Turystyki zdecydowało się na kontynuację współpracy z naszą agencją, zlecając nam aktualizację broszury. Tym razem, zadanie polegało na prezentacji laureatów Projektu „Polskie Marki Turystyczne”. Z entuzjazmem podjęliśmy się tego zadania, dążąc do stworzenia jeszcze bardziej atrakcyjnego i kompleksowego przewodnika po polskich atrakcjach turystycznych.

Z NAMI

Z NAMI to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się zarządzaniem najmem nieruchomości. Klienci powierzają im swoje nieruchomości pod opiekę, za którą biorą pełną odpowiedzialność. Z NAMI zdejmuje z właścicieli nieruchomości wszystkie problemy związane z całym procesem wynajęcia mieszkania. Od przygotowania profesjonalnej oferty dla najemcy, poprzez jego znalezienie do zadbania o przypływ pieniędzy za wynajem. Korzystanie z usług firmy to oszczędność czasu i duża wygoda.

Dla Z NAMI stworzyliśmy całą identyfikację wizualną oraz stronę internetową.

Logotyp:

Prosta forma przekazu. Piktogram, który kształtem przywodzi na myśl kubaturę budynku. Jednocześnie kompozycja zamknięta kojarzy się z dopełnieniem, kompleksowością, opieką. „Z” które wyciągnięte na pierwszy plan symbolizuje Zarządzanie, czyli meritum całego przedsięwzięcia. Poza opracowaniem logo wybraliśmy również kolorystykę, którą zastosowaliśmy w identyfikacji i na stronie internetowej.

Strona internetowa:

Oryginalna, bardzo ciekawa w formie, intuicyjna i niezwykle estetyczna. Strona internetowa została zbudowana w oparciu o popularny system do zarządzania treścią. Całość jest lekka i przyjemna w użytkowaniu. Dodatkowo na stronie zastosowaliśmy animacje i efekty wizualne w odniesieniu do poszczególnych elementów, co podnosi atrakcyjność projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z gotową stroną!

 

PKP CARGO S.A.

Kontynuując naszą wieloletnią współpracę ze spółką PKP CARGO przygotowaliśmy projekty graficzne materiałów promocyjnych na Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019 odbywające się rokrocznie w Gdańsku.

W ramach projektu przygotowaliśmy ulotki promocyjne, roll up, grafiki konkursowe na Facebook, a także grę, w którą mogli zagrać odwiedzający Targi. Projekty zostały przygotowane zgodnie z obowiązującym key visualem, celem zachowania spójności wszystkich materiałów.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych (PWPW)

Dla Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. świadczymy usługi projektowania graficznego od 2018 roku.

W tym czasie przygotowaliśmy serię materiałów promujących produkty PWPW. Wykonaliśmy między innymi projekt graficzny stoiska dedykowanego na prestiżowe targi „Kongres 590”.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (PWPW S.A.) jest spółką Skarbu Państwa. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi produkcją banknotów, dokumentów, druków zabezpieczonych i systemów IT.

Od 2006 roku spółka znajduje się na liście producentów akredytowanych przez Europejski Bank Centralny do produkcji banknotów euro.

Główna siedziba PWPW S.A. mieści się w gmachu przy ul. Romana Sanguszki 1 w Warszawie, wzniesionym w latach 1926–1929.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zaprojektowaliśmy nowoczesny, kolorowy i przejrzysty layout publikacji oraz złożyliśmy Raport Roczny podsumowujący najważniejsze wydarzenia z działalności NCBR w 2016 roku.

W raporcie zostały zaprezentowane projekty, opisy programów realizowanych przez NCBR oraz statystyki przedstawiające sposób wspierania polskiego sektora B + R.

Misją Narodowego Centrum Badań i Rozwoju jest finansowanie projektów badawczo-rozwojowych i rozwój innowacyjności kluczowych polskich sektorów przemysłu, co w przyszłości ma przyczynić się do znaczącego wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

Polski Komitet Energii Elektrycznej

Dla Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej stworzyliśmy szereg projektów reklam do prestiżowych dzienników i magazynów, takich jak:

The Financial Times

Politico

The Economist

Reklamy ukazały się w dużych nakładach o zasięgu ogólnoświatowym.
Jednocześnie przygotowaliśmy serię materiałów drukowanych, takich jak broszury, raporty, ulotki.

Realizacje dla PKEE odbywały się przy współpracy
i na zlecenie firmy Partner of Promotion.

Nestlé Polska

Dla firmy Nestlé Waters stworzyliśmy dotychczas wiele różnych i ciekawych projektów graficznych. Jednym z najbardziej charakterystycznych jaki zrealizowaliśmy były wizerunki stworków, których celem było przybliżenie tematu segregacji odpadów na potrzeby realizowanej przez Nestlé Waters kampanii.

Stworki przedstawiliśmy jako przyjemne i pozytywne postacie, aby zachęcić odbiorców kampanii do dzielenia odpadów na poszczególne frakcje. Stworzone przez nas krótkie wierszyki dodatkowo wzmocniły przekaz i pomogły utrwalić zasady segregacji śmieci.

W ramach projektu przygotowaliśmy grafiki do komunikacji internetowej oraz zrobiliśmy naklejki, które były rozklejane w biurze klienta.

PKP CARGO S.A.

PKP CARGO S.A. obsługujemy w ramach umowy o współpracy, która obejmuje swoim zakresem stałą obsługę graficzną firmy. W swojej pracy staramy się aby jakość wykonywany usług stała na najwyższym poziomie. Wkładamy wiele wysiłku i zaangażowania, aby szybkość działania i sprawność w realizacji poszczególnych projektów satysfakcjonowały naszego klienta.

O zadowoleniu z naszej pracy mogą świadczyć uzyskane referencje, za wcześniejszy okres naszej współpracy. Dołożymy starań, aby następne referencje były równie dobre.

Sante

Dla firmy Sante mieliśmy okazję zrealizować katalogi produktów, dedykowane do druku. Publikacje zostały przez nas przygotowane w nowym, świeżym layoucie – bogatym kolorystycznie
i atrakcyjnym wizualnie.

Projektując skład zależało nam na uzyskaniu wysokiej jakości estetyki projektu oraz zachowaniu przestrzeni i „oddechu”, który często stanowi problem w publikacjach tego typu, gdzie ilość produktów przy nieumiejętnym ich wyeksponowaniu może przytłaczać odbiorcę.

„Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Misja firmy zawarta jest w jej nazwie –  francuskie słowo Sante oznacza ‘zdrowie’. Jest nią szczególna dbałość o dostarczanie konsumentom żywności mającej najbardziej korzystny wpływ na zdrowie.”
– źródło: strona Sante.pl

Nestlé Polska

Dla firmy Nestlé Polska pracujemy nieprzerwanie od listopada 2014 r. Zakres naszej pracy do tej pory obejmował głównie projektowanie graficzne materiałów o małej i dużej powierzchni zadruku:

projekty ulotek
plakaty
ścianki promocyjne
foldery
broszury
grafiki internetowe
gadżety

Regularnie tworzymy również newsletter, zaprogramowany do wysyłki w języku HTML.

Firma Nestlé, pozostając w zadowoleniu z naszej pracy, wystawiła nam stosowne referencje, z którymi można zapoznać się poniżej.