Z NAMI

Strona internetowa

Z NAMI to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się zarządzaniem najmem nieruchomości. Klienci powierzają im swoje nieruchomości pod opiekę, za którą biorą pełną odpowiedzialność. Z NAMI zdejmuje z właścicieli nieruchomości wszystkie problemy związane z całym procesem wynajęcia mieszkania. Od przygotowania profesjonalnej oferty dla najemcy, poprzez jego znalezienie do zadbania o przypływ pieniędzy za wynajem. Korzystanie z usług firmy to oszczędność czasu i duża wygoda.

Dla Z NAMI stworzyliśmy całą identyfikację wizualną oraz stronę internetową.

Logotyp:

Prosta forma przekazu. Piktogram, który kształtem przywodzi na myśl kubaturę budynku. Jednocześnie kompozycja zamknięta kojarzy się z dopełnieniem, kompleksowością, opieką. „Z” które wyciągnięte na pierwszy plan symbolizuje Zarządzanie, czyli meritum całego przedsięwzięcia. Poza opracowaniem logo wybraliśmy również kolorystykę, którą zastosowaliśmy w identyfikacji i na stronie internetowej.

Strona internetowa:

Oryginalna, bardzo ciekawa w formie, intuicyjna i niezwykle estetyczna. Strona internetowa została zbudowana w oparciu o popularny system do zarządzania treścią. Całość jest lekka i przyjemna w użytkowaniu. Dodatkowo na stronie zastosowaliśmy animacje i efekty wizualne w odniesieniu do poszczególnych elementów, co podnosi atrakcyjność projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z gotową stroną!

 

Studio Kreacji © 2017 - 2024