Vet Expert Academy

Platforma edukacyjna

Vet Planet, to polska firma o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w produkcji karmy, suplementów i kosmetyków dla zwierząt pod marką Vet Expert. Firma jako pierwsza opracowała diety weterynaryjne dla psów i kotów oraz od podstaw wykreowała rynek profesjonalnych suplementów, za co została wielokrotnie nagrodzona.

Na zlecenie Vet Planet w pierwszym kwartale 2022 roku zbudowaliśmy i uruchomiliśmy ogólnopolską platformę edukacyjną, skierowaną do studentów i lekarzy weterynarii z całego kraju.

Platforma Vet Expert Academy to zaawansowany system, w którym użytkownicy mają możliwość tworzenia własnych kont, oznaczania i agregowania ulubionych treści, przyswajania wiedzy i rozwijania swoich kompetencji. Przede wszystkim mogą brać udział w rozbudowanych szkoleniach online o różnej tematyce i z różnymi prelegentami. Użytkownicy otrzymują certyfikaty za odbyte szkolenia, co dodatkowo zwiększa motywację do działania.

Jako Studio Kreacji byliśmy odpowiedzialni za całość realizacji. Począwszy od pierwszego briefu, przez pracę nad architekturą informacji, projektowaniem, produkcją, testami, aż po wdrożenie.

Akademia Vet Expert do olbrzymi sukces!
Dla nas, jako agencji oraz dla klienta, ponieważ platforma cieszy się wielotysięcznym zainteresowaniem.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy pracować przy tak ciekawym projekcie, za który otrzymaliśmy wyrazy uznania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Studio Kreacji © 2017 - 2024