Scandia Cosmetics

Strona internetowa

Stworzyliśmy stronę internetową dla polskiej firmy Scandia Cosmetics.

Scandia posiada 30 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków marek własnych, łączy ideę miłości do natury z innowacyjnymi technologiami. Wykorzystuje bogactwo przyrody i mądrość kosmetycznych receptur aby – dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii – tworzyć naturalne kosmetyki, mogące sprostać różnorodnym potrzebom.

Strona internetowa została przygotowana z myślą o segmencie B2B, czyli współpracy pomiędzy Zamawiającym a innymi podmiotami w zakresie produkcji kosmetyków pod marką własną.

Sama strona internetowa została zaprojektowana w sposób umożliwiający intuicyjną i łatwą nawigację. Dzięki dobrze przemyślanej architekturze możliwe jest zapoznanie się z pełną gamą artykułów, produktów, jak i całych linii produktowych, które Scandia ma do zaoferowania swoim potencjalnym klientom.

Atrakcyjna wizualnie i spójna z identyfikacją firmową szata graficzna stanowi wyróżnik na tle stron konkurencji. Przyjemny w odbiorze serwis internetowy zapewnia łatwy dostęp do wszystkich zgromadzonych informacji, ułatwiając przy tym bezpośredni kontakt z działem sprzedaży.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem!

Studio Kreacji © 2017 - 2024