PIAP Space

Strona internetowa i Social Media

Stworzyliśmy stronę internetową promującą PIAP Space, polską spółkę działającą w przemyśle kosmicznym. Spółka projektuje, testuje i dostarcza rozwiązania z zakresu robotyki kosmicznej. PIAP Space rozwija między innymi manipulatory i chwytaki do aktywnego usuwania śmieci kosmicznych i obsługi satelitów na orbicie, a także urządzenia do integracji i testowania satelitów (MGSE).

Sama strona internetowa została zaprojektowana w celu odzwierciedlenia aktualnej działalności spółki, a także w celu dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców, w tym do przedstawicieli sektora kosmicznego, potencjalnych klientów czy pracowników. Strona główna łączy elementy graficzne ze zdjęciami satelitów oraz innych urządzeń działających w przestrzeni kosmicznej.

Na stronie zaprojektowaliśmy dedykowane elementy infograficzne i animacje, które są spójne z całą identyfikacją wizualną na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Sama stylistyka strony jest jasna i atrakcyjna dla oka, co sprawia, że jest przy tym bardzo przyjemna w odbiorze.

Autorska szata graficzna została również zaimplementowana w prowadzonych działaniach komunikacyjnych w obrębie mediów tradycyjnych oraz społecznościowych, gdzie jesteśmy odpowiedzialni za bieżącą obsługę 3 profili firmowych w obrębie portali Facebook, LinkedIn i Twitter.

Strona została nagrodzona w konkursie CSS Design Awards Community w kategoriach:

  • Best UI Design,
  • Best UX Design,
  • Best Innovation.

Studio Kreacji © 2017 - 2024